20 listopada (środa) MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA

2019-11-19

Drodzy rodzice, nauczyciele i uczniowie jutro 20 listopada (środa) przypada 30 rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych. W tym szczególnym dniu obchodzimy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka.
Zapraszamy do świętowania tego szczególnego dnia wspólnie z UNICEF przez włączenie się z nami w akcję „Szkoła z prawami dziecka”. Co roku UNICEF zaprasza do wykorzystania koloru niebieskiego , we wszelkich możliwych działaniach podejmowanych 20 listopada w Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka jako symbolu solidarności ze wszystkimi dziećmi na świecie również tymi, których prawa nie są przestrzegane. Dlatego pamiętajmy jutro o niebieskim elemencie stroju :)

Dołączcie z nami do UNICEF i świętujmy ten dzień razem !