Archiwum: październik 2023

Deciniada
2023-10-07
2023-10-16

Nasza świetlica bierze udział w projektach Klasyka Baśni Multisensorycznie oraz Świetliczaki na tropie... przysłów.

2023-10-16

Zapraszamy do udziału w konkursie. Regulamin dostępny w zakładce Konkursy

Zbiórka dla Kociego Domu
2023-10-23

Dziękujemy wszystkim za przyłączenie się do naszej akcji. Informacje

Zbiórka dla rybnickiej pediatrii
2023-10-23
Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele!

Pragnę poinformować, że po wakacyjnej przerwie wznowiło swoją działalność Szkolne Koło Wolontariatu. W ramach tego Koła uczniowie uczą się postawy szacunku, tolerancji, empatii oraz dostrzegania osób potrzebujących. W latach ubiegłych dzięki Państwa wsparciu i otwartości serca udało nam się skutecznie przeprowadzić wiele akcji.

Dziś znów zwracamy się do Państwa z prośbą, ponieważ w ramach współpracy z Fundacją „mAli Wspaniali” chcielibyśmy wesprzeć rybnicki oddział pediatryczny. Dlatego do końca listopada będziemy przeprowadzać zbiórkę gadżetów, którymi będzie można obdarować chore dzieci.

To drobiazgi: naklejki, breloczki, notesiki, długopisy, piłeczki….itd

Opisane dary imieniem, nazwiskiem oraz klasą składamy u p. Matuszczyk lub u wychowawcy.

Liczymy na Państwa wsparcie i wyrozumiałość!