Archiwum: styczeń 2022

Zapraszamy do udziału

Nowy numer Jedenastki
2022-01-23

W numerze wspomnenia świąt Bożego Narodzenia oraz codzienne szkolne życie: wycieczka ósmoklasistów do Oświęcimia i mądre refleksje Igora po pobycie w tym wyjątkowo niewycieczkowym miejscu, prośby uczniów klas starszych o... niedewastowanie szkolnych łazienek i kolejne ekscytujące spotkanie z wilkami autorstwa pani Ewy. Zapraszam do lektury z poświątecznym entuzjazmem.

--> pobierz <--

2022-01-27

Po raz czwarty w naszej szkole odbędzie się zbiórka na WOŚP. W tym roku zbieramy na oddziały okulistyczne. Przygotowujemy filmik z Waszymi występami. U wejścia do szkoły wisi plakat z pozdrowieniami i podpisem Jurka Owsiaka!!!
Pieniądze można wpłacać do naszej wirtualnej skarbonki. Przesyłajcie link do Waszych bliskich i znajomych. Liczymy na Was! :) -->Dorzuć się do naszej skarbonki<--
Stacjonarna zbiórka pieniędzy odbędzie się w poniedziałek w budynku filii i wśród czwartoklasistów. Niech orkiestra gra i u nas!

Pomóż nam, żeby dzieci mogły widzieć to, co ty!

W Jedenastce już gramy. Zagrasz z nami?

​Jestem dzieckiem, ale pomagam. Pograjmy razem!!

​Wspieramy WOŚP! Razem możemy więcej!

​Pokaż swój talent i przejrzyj na oczy

Film z występami naszych uczniów dla Orkiestry: -->kliknij tutaj<--

Wspólnie do eSkarbonki zebraliśmy 3.420zł.