Archiwum: listopad 2021

2021-11-12

Rybnicka Rada Kobiet skierowała do nas prośbę o wsparcie rodzin i dzieci uchodźców, znajdujących się na granicy polsko-białoruskiej.

W ramach akcji zbierane są m.in ubrania (zwłaszcza potrzebna jest odzież i bielizna termiczna), artykuły spożywcze, tekstylia i artykuły chemiczne.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji.

W naszej szkole zbiórka potrwa do wtorku (16 listopada) do godz. 13. Ofiarowane dary można oddawać do świetlicy w budynku głównym.

Najnowszy numer Jedenastki
2021-11-14

Już jest najnowszy numer naszej szkolnej gazetki- zachęcamy do czytania: kliknij tutaj

2021-11-21

Dobiega końca zbiórka darów dla RYBNICKIEJ PEDIATRII.
Dziś także z naszej szkoły odjechał transport ofiarowanych rzeczy do Michałowa. Mamy nadzieję, że sprawi on wielką radość potrzebującym.
Jesteśmy wzruszeni ogromną chęcią wsparcia i pomocy. Zebrano wiele darów, za co z całego serca WSZYSTKIM OFIARODAWCOM dziękujemy!