Archiwum: listopad 2023

2023-11-14

Drodzy rodzice, nauczyciele i uczniowie uprzejmie informujemy, że nasz szkoła została ponownie przyłączona do projektu edukacyjnego „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF 2023” w ramach Klubu Szkól UNICEF.

2023-11-15
Nie byłoby takiej akcji, gdyby nie otwartość ludzkich serc. Wiemy, że zawsze możemy liczyć na Państwa wsparcie i pomoc. Dlatego tradycyjnie, jak co roku przyłączamy się wraz z Młodzieżową Radą Miasta do akcji charytatywnej pt. Czapka świętego Mikołaja.
2023-11-20

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym, organizowanym z okazji Dnia Pluszowego Misia. Szczegóły konkursu znajdują się na plakacie.

2023-11-24

Dzieci i młodzież w kryzysie psychicznym, które mają problemy w domu, w szkole, w tym w relacjach rówieśniczych, przy zapewnieniu anonimowości i pełnej dyskrecji, mogą skontaktować się ze specjalistami i otrzymać fachowe wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach.

2023-11-30
Bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Gratulujemy laureatom i  życzymy dalszych sukcesów!