2022-07-28

01.09.2022 UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023                           (budynek główny szkoły - sala gimnastyczna)
godz. 9.00 - kl. 6,7,8     godz. 10.00 - kl. 2,3,4,5     godz. 11.00 - kl. 1                                  Bardzo prosimy rodziców uczniów klas 2–8, aby nie wchodzili do sali gimnastycznej, czekali na dzieci na korytarzach przed wyznaczoną klasą.

WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY
Zeszyty w kratkę i zeszyty w trzy linie - 16 kartkowe, Piórnik, a w nim (zawsze!):
3 miękko piszące ołówki, gumka, temperówka z pojemniczkiem, kolorowe cienkopisy (czerwony, zielony, niebieski), kredki, nożyczki, klej, linijka.
Obuwie zmienne w woreczku,
Strój na zajęcia sportowe: koszulka (biała, szara, granatowa) i spodenki (czarne, granatowe) – w woreczku.
Materiały do plastyki i zajęć technicznych: 2 papierowe teczki (na prace plastyczne i karty pracy, sprawdziany), 2 bloki rysunkowe z białymi kartkami, blok rysunkowy z kolorowymi kartkami, blok techniczny z białymi kartkami, blok techniczny z kolorowymi kartkami, zeszyt papierów kolorowych A4, wycinanki brokatowe, plastelina, farby plakatowe, akwarele, pędzle (2,3) o różnej grubości, kubek na wodę, kredki ołówkowe, kredki świecowe lub pastele olejne, kredki akwarelowe, pastele suche.
PROSIMY O PODPISANIE PRZYBORÓW.