Pomoc dla Ukrainy
2022-03-01

Z dniem jutrzejszym zbiórka darów dla Ukrainy zostaje zakończona.

Dziękujemy za tak szybkią i ciepłą reakcję! Dziękujemy za wsparcie i otwarte serce. Przekonaliśmy się, że zawsze możemy liczyć na Państwa wsparcie. 
Do tematu zapewne jeszcze powrócimy.


Z pozdrowieniami i zyczeniami zdrowia Zofia Matuszczyk/Katarzyna Zwierzyńska - nauczyciele koordynujący zbiórkę.

2022-03-03
8 lutego w klasach drugich i trzecich odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. 16 uczniów rywalizowało o tytuł Najlepszego Szkolnego Recytatora i zakwalifikowanie się do Miejskiego Konkursu Recytatorskiego. 
Walka była zacięta, każdy chciał się zaprezentować jak najlepiej, nie tylko poprzez piękną recytację utworu, ale również poprzez strój i grę aktorską! 
2022-03-04

Zapraszamy do udziału w Konkursie „Jedna Planeta” organizowanym przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy. Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów szkół podstawowych i średnich. Uczniowie mogą w nim wygrać atrakcyjne nagrody dla siebie i swojej szkoły.

 

2022-03-07

 NABÓR DO KLAS PIERWSZYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2022/2023 do publicznych szkół podstawowych --> nabór 2022/2023 --> Zarządzenie Prezydenta Miasta

Zapraszamy do Jedenastki :) zobacz film

Wirtualny spacer po Jedenastce :) zobacz film

Rodzice o Jednastce :) zobacz film

DLA ÓSMOKLASISTÓW
2022-03-07

Marzec Rybnickiej Edukacji 2022 - od 1 do 31 marca realizowane jest wydarzenie edukacyjne prezentujące szerokie możliwości rybnickiej edukacji w szkołach ponadpodstawowych. Zachęcamy do zapoznania się !

https://edukacja.rybnik.eu/marzec-rybnickiej-edukacji-2022/

2022-03-08

Z ogromnym żalem i bólem przyjęliśmy wiadomość, że 6 marca zmarła Nasza Droga Koleżanka HELENA BUŚ

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składa społeczność JEDENASTKI

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 10 marca 2022r. (czwartek)  godz. 10.30 w Kaplicy Cmentarnej

 

SOLIDARNI Z UKRAINĄ
2022-03-27

Leży Ci na sercu los uchodźców z Ukrainy, którzy uciekając przed grozą wojny, znaleźli bezpieczne schronienie w Rybniku? Chcesz pomóc, a nie wiesz jak to zrobić? Myślisz o wolontariacie? Możesz zaoferować dach nad głową albo pracę?

Kompleksową informację jak pomagać uchodźcom z Ukrainy w Rybniku znajdziesz na stronie: https://www.rybnik.eu/dla-mieszkancow/pomoc-ukrainie
Tam znajdziesz również aktualizowaną na bieżąco listę prowadzonych w mieście zbiórek darów: https://www.rybnik.eu/dla-mieszkancow/pomoc-ukrainie/zbiorki-miejskie
Informacje publikujemy również w języku ukraińskim: https://www.rybnik.eu/ua/dlja-meshkanciv/dopomoga-ukrajini
Chcesz wspomóc uciekających przed wojną Ukraińców, ale nie możesz oferować swojego czasu albo dachu nad głową? Możesz wpłacić pieniądze na pomoc dla uchodźców. Darowizny można wpłacać na rachunek Ośrodka Pomocy Społecznej w Rybniku: 21 1020 2528 0000 0402 0462 4930 z dopiskiem „Darowizna – pomoc dla uchodźców z Ukrainy”

Miasto Rybnik
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Katowicach