Archiwum: wrzesień 2021

2021-09-14

Profilaktyk Komendy Miejskiej Policji w Rybniku wspólnie ze stowarzyszeniem "Z nadzieja w radość życia" oraz zgodnie z założeniami kampanii: "Wkraczasz w dorosłość ? Wybieraj!", a także zgodnie z programem współfinansowanym przez Miasto Rybnik "Trzeźwość drogą do sukcesu młodzieży szkolnej" i koordynatorem p. J. Jasiewiczem przeprowadziła w szkole zajecia profilaktyczne w zakresie odpowiedzialności karnej osob nieletnich!

2021-09-18

Dnia 17.09 uczniowie brali udział w Rybnickich Targach Edukacji odbywających się na Politechnice Śląskiej.

2021-09-27

Klasa 3c ciekawa astronomicznych nowinek pojechała 27 września na wycieczkę do Obserwatorium Astrolab w Czernicy. Uczniowie wysłuchali prelekcji o tym jak wygląda nasz Układ Słoneczny oraz zobaczyli film. Do tego mogli dotknąć modeli planet - oczywiście w pomniejszonej wersji, a także wzięli udział w quizie na temat kosmosu i zbudowali teleskop, przez który później patrzyli w niebo. Nie mogło również zabraknąć wycieczki statkiem kosmicznym po Drodze Mlecznej!

2021-09-27

Czyli Dzień Języków Obcych w „Jedenastce”

2021-09-28

28 września uczniowie klas: 3a, 3c oraz 4a uczestniczyli w koncercie uczniów i absolwentów Państwowej Szkoły Muzycznej w Rybniku, który odbył się w kościele Matki Bożej Bolesnej. Uczniowie w ramach XXXII Dni Muzyki Organowej i Kameralnej mieli okazję nie tylko wysłuchać pięknie wykonanych utworów, ale również zobaczyć organy na żywo i posłuchać krótkiej lekcji o grze na tym instrumencie.