plik pdf - 309.5 KB
plik doc - 46.5 KB

OPIEKA STOMATOLOGICZNA

Informujemy, że zostało zawarte Porozumienie na wykonywanie świadczeń zdrowotnych z zakresu leczenia stomatologicznego dla dzieci i młodzieży w szkołach prowadzonych przez Miasto Rybnik pomiędzy Miastem Rybnik a Niepublicznym Specjalistycznym Stomatologiczno - Protetycznym Zakładem Opieki Zdrowotnej lek. stom. Maria Motyczka z siedzibą w Rybniku przy ul. Byłych Więżniów Politycznych 3.

Przedmiotem porozumienia jest zapewnienie uczniom opieki stomatologicznej, edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia jamy ustnej oraz profilaktyki próchnicy zębów.

Opieka stomatologiczna nad uczniami będzie realizowana w gabinecie dentystycznym poza szkołą, ul. Byłych Więźniów Politycznych 3.

Uczeń korzystający z opieki stomatologicznej jest zobowiązany potwierdzić przynależność do szkoły poprzez okazanie legitymacji szkolnej.