Kolejny już rok klasy pierwsze wzięły udział w programie "Angielski na start". Uczniowie mieli możliwość zdobywania nowej wiedzy i jej utrwalania, a to wszystko w formie zabawy. Z wykonanych podczas zajęć prac powstały kolorowe słowniczki obrazkowe.