Dnia 30 kwietnia odbyła się akademia z okazji świąt majowych przygotowana przez panią Iwonę Achtelik, Ewę Barską i Marzenę Czerwińską - Konsek. W występie wzięli udział uczniowie z klasy 4a i 4c oraz 7a i 7c.