2022-07-06
W roku szkolnym 2021/2022 uczniowie klas 1-3 uczęszczający do świetlicy szkolnej realizowali Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Angielskie Bajanie: Klasyka Baśni Multisensorycznie”. Podczas zajęć uczniowie słuchali tradycyjnych baśni w nowej odsłonie. Bajki prezentowane były w języku angielskim przez panią Magdaleną Buchalik.

2022-07-06

Uczestnicy kółka plastycznego dla dzieci młodszych, prowadzonym przez p. Katarzynę Michalik-Kiszkę, poza oczywistymi aktywnościami na zajęciach, wzięli udział w wybranych konkursach plastycznych.

2022-07-06

Przyroda i biologia inaczej? Dlaczego nie?! Lekcje nie muszą się odbywać w szkolnych ławkach. Uczniowie naszej Jedenastki z chęcią podzielą się swoimi wspomnieniami z zajęć terenowych ...