2022-05-02

Na kilka dni przed Świętami w szkole pojawiły się zajączki, kurczaczki i pisanki. Zapraszamy do galerii.

2022-05-03

Fabryka Czekolady po raz kolejny otworzyła swoje drzwi dla wielbicieli słodkości. W dniu 29.04.2022r. klasy 5b i 5c wybrały się na wycieczkę do Fabryki Czekolady w Krakowie.

2022-05-03

Dnia 22 kwietnia obchodzony jest Dzień Ziemi. Celem jego jest promowanie ochrony środowiska, poszerzanie świadomości ekologicznej i inspirowanie do życia w zgodzie z naturą. O właściwy charakter święta w naszej szkole zadbali uczniowie z kółka biologicznego i z Ligi Ochrony Przyrody, przygotowując dekoracje.

Tego dnia uczniowie klas IV-VIII mogli spróbować swoich sił w quizie dotyczącym Dnia Ziemi. Quiz cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów.

2022-05-22

Gościliśmy pana Andrzeja Pająka, który przybliżył nam świat przyrody. Tym razem mieliśmy okazję z bliska zobaczyć, a nawet dotknąć niektóre gatunki ssaków.

2022-05-26

Mocium panie! "Zemsta" na egzaminie

Nastał dzień egzaminu. Zestresowani, nadrabiający miną, pozornie wyluzowani ósmoklasiści w pieknych galowych strojach punktualnie przybyli na egzamin z języka polskiego.
Przed wejściem do sali niektórzy jeszcze westchnęli : "żeby nie było "Zemsty" i " Quo vadis,".
A tu proszę. Na złość niektórym w arkuszu egzaminacyjnym pojawia się fragment komedii Fredry.