Archiwum: kwiecień 2022

2022-04-01

W dniach 28, 29 i 30 marca uczniowie naszej szkoły - po długiej przerwie - mieli możliwość uczestnictwa w szkolnych rekolekcjach. Tegoroczne hasło, pod którym ukryta była rekolekcyjna prawda to: BOŻE MILOSIERDZIE JEST PIĘKNE.

2022-04-03

Pięcioosobowa grupa recytatorek zaprezentowała się w Domu Kultury w Niewiadomiu. Tematem konkursu była twórczość Marii Konopnickiej, Janusza Korczaka i Kornela Makuszyńskiego.

2022-04-03

Dnia 22 marca obchodzony jest Światowy Dzień Wody. O właściwy charakter święta zadbali uczniowie z kółka biologicznego i z Ligi Ochrony Przyrody przygotowując dekoracje w szkole.

2022-04-10

21 marca uczniowie klas 1-3 uroczyście przywitali wiosnę biorąc udział w konkursie Omnibus. Grając w Koło Fortuny uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę w wielu dziedzinach, wykazać się w zadaniach sportowych, a przede wszystkim dobrze się bawić!