Rekolekcje wielkopostne

2022-04-01

W dniach 28, 29 i 30 marca uczniowie naszej szkoły - po długiej przerwie - mieli możliwość uczestnictwa w szkolnych rekolekcjach. Tegoroczne hasło, pod którym ukryta była rekolekcyjna prawda to: BOŻE MILOSIERDZIE JEST PIĘKNE.

Prawdy związane z tym hasłem przekazał nam ks. Marek Duda - wikary parafii św. Jadwigi, jak również opiekun grup przygotowujących się do bierzmowania. Zwienczeniem nauk rekolekcyjnych była wspólnie przeżywana Msza święta.
Dzięki chórkowi szkolnemu i gitarowemu wsparciu muzycznemu czas rekolekcyjny upłynął nam w pięknej, muzycznej atmosferze.
Wierzymy, że ten niezwykły czas wprowadzi naszych uczniów w piękne klimaty zbliżającego się Triduum Paschalnego i zapali chęć spotkania się z Jezusem Zmartwychwstałym...