Archiwum: październik 2021

2021-10-10

Dnia 1 października obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

2021-10-10

Klasy czwarte wyruszyły na przygodę z kompasami na lekcjach przyrody. Uczniowie znaleźli drogę do celu na podstawie zakodowanej informacji.

Brawo Wy!

2021-10-17

czyli integracja zespołu klasowego

2021-10-18

„Każdy z nas, każda matka, każde dziecko, każdy nauczyciel i każdy członek danej społeczności myjąc ręce wodą z mydłem może pomóc w budowie zdrowego społeczeństwa. Jeśli wiedziałbyś, jak uczynić świat lepszym, to z pewnością byś to zrobił. Okazuje się, że każdy z nas ma taką możliwość – po prostu trzeba myć ręce wodą, dodać mydło, spienić i spłukać czystą wodą” – mówi Sanjay Wijesekera z UNICEF.

Łopaty w ruch i upiększamy teren wokół naszej szkoły wraz z klasą 8c i 7d

2021-10-19

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego w lesie oddycha się tak dobrze, albo dlaczego wracamy ze spaceru w lesie spokojniejsi i bardziej wypoczęci?

2021-10-19

Wyniki szkolnych etapów Wojewódzkich Konkursów.

2021-10-25

Uczniowie kl. 3c postanowili uczcić Światowy Dzień Owoców i Warzyw, więc przygotowali sałatki ze swoich ulubionych owoców.

2021-10-26

Uczniowie odwiedzili gliwicką radiostację, gdzie mieli lekcję historii o początku II wojny światowej i dowiedzieli się jaką rolę w jej wybuchu miała prowokacja na radiostacji w Gliwicach. Przepłynęli również historycznym Kanałem Gliwickim poznając zasady działania służby na rzece. Na koniec odwiedzili gliwicką Palmiarnię doceniając bioróżnorodność świata przyrody.