Zbliża nas świąteczny czas

2021-12-19

W Jedenastce pachnie świętami! W naszych klasach odbyły się tradycyjne wigilijki- były słodkości i rozmowy przy wspólnym stole. Nie zabrakło też prezentów! Wspaniałe chwile zostały uchwycone na zdjęciach.

Najlepsze życzenia świąteczne przesyła klasa 8b na tablicy interaktywnej, swoje świąteczne spotkanie miała również redakcja Jedenastki.

Klasa 8c na swoim spotkaniu gościła świętego Mikołaja. W klasach 5d, 7e i 8g nie obyło się bez prezentów, a w klasie 7d bez pizzy.

Klasa 2c z dumą prezentowała kartki z świątecznymi życzeniami z zagranicy.

Na wigilijce w klasie 5c świąteczne ozdoby pokryły nie tylko klasę- były też specjalne nakrycie głowy i okulary.

O wigilijny nastrój zadbali również uczniowie klasy 5b, a spotkanie ubogacił Mateusz Kulczyński grając na skrzypcach.