Miłe zakończenie roku szkolnego w świetlicy.
19 czerwca odbył się "Świetlicowy Przegląd Talentów". Dzieci zaprezentowały przed swoimi kolegami i koleżankami swoje talenty i uzdolnienia.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy za rok.