Jedenastka dla WOŚP-po raz szósty

2023-01-28

Kilka tygodni przed feriami rozpoczęliśmy nasze szkolne przygotowania. Najpierw byliśmy na zebraniu samorządu szkolnego, później chodziliśmy po klasach w poszukiwaniu chętnych do występu. Zgłosiło się kilkanaście osób, głównie wokalistów. Pierwsza próba odbyła się przed feriami, druga w drugi piątek ferii. Poza osobami występującymi przyszły dziewczyny, które pomogły w wycinaniu serduszek. Po krótkiej naradzie w sali nr 1 przeszliśmy na dużą salę gimnastyczną, żeby oswoić się z miejscem, w którym będziemy występować. Mikrofon odmówił posłuszeństwa, ale ćwiczyliśmy dalej.
Ustaliliśmy, że odbędą się trzy koncerty:

Pierwszy w poniedziałek 30 stycznia o godz.13.30 na dużej sali gimnastycznej

Drugi i trzeci we wtorek 31 stycznia w drugim budynku szkoły o godz. 10.45 i 11.45.

W programie występy wokalne, taneczne, pokaz akrobatyczny i taekwondo, czyli mnóstwo niezapomnianych wrażeń.

Serdecznie zapraszamy!
Artyści z WOŚP-owej Orkiestry i p.Ewa Szewczyk.

W tych dniach będzie trwała zbiórka pieniędzy dla WOŚP.