Archiwum: kwiecień 2023

2023-04-02
2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.
Uczniowie naszej Jedenastki w poniedziałek 3 kwietnia przyszli ubrani na niebiesko.
W związku z tym świętem został ogłoszony Konkurs dla uczniów organizowany przez Zespół Szkolno-Rewalidacyjny Szkoła Życia w Rybniku we współpracy z rybnickim muzeum.
Jedna z uczennic Jedenastki – Oliwia Pyka z klasy 6b zajęła II miejsce. Serdecznie gratulujemy!
2023-04-04

W naszej Jedenastce, aby odpowiednio uczcić ten dzień, zadbaliśmy o odpowiedni wystrój przygotowując ozdoby i gazetki tematyczne. Uczniowie wzięli również udział w lekcji on-line przygotowanej przez Laboratorium Wody i Ścieków Pawik Rybnik.

2023-04-18

Wycieczka klasy 6a i 6c do Cieszyna. Pierwszy etap to poznanie historycznych korzeni naszej kultury czyli wzgórze zamkowe z romanska zabudowa Śląskich Piastów (wieża, rotunda), braliśmy udział w warsztatach z grafiki i Zwiedziliśmy muzeum drukarstwa.

2023-04-18

W dniach 12-14.04 ósme klasy zwiedziły Warszawę.

2023-04-19

Dnia 19 kwietnia miała miejsce w naszej szkole akcja Żonkile, której koordynatorkami zostały pani Iwona Achtelik oraz pani Barbara Przeczek. Akcja miała na celu upamiętnienie 80 rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim.