Sportowe podsumowanie pierwszego półrocza

Sportowe podsumowanie I półrocza.

W dniu 17 października uczennice i uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Rybnika w lekkiej atletyce. Zdobyliśmy kilka medali a inni uczniowie ustanowili sobie własne życiówki.

Skok w dal  Bartosz Grabowski II miejsce
                   Dominik Kościelniak III miejsce

100 m       Patryk Pidzik I miejsce
                 Olaf Bojanowski III miejsce

300 m       Bartosz Grabowski I m
                 Tomasz Kownacki II m

600 m       Laura Bratek I m
opiekun Gabriela Fojcik

Miejskie rozgrywki w siatkówce. Nasza drużyna chłopców zajęła II miejsce w swojej  grupie.
opiekun Gabriela Fojcik

Wzięliśmy również udział w rozgrywkach w piłce nożnej.
opiekun Gabriela Janik

Wszystkim naszym uczennicom i uczniom serdecznie gratulujemy.

Z okazji Światowego Dnia Fair Play uczniowie klas 8c i 8d wzięli udział w biegu organizowanym przez Polski Komitet Olimpijski. Odbyły się pogadanki na temat znaczenia idei fair play nie tylko w sporcie ale i w życiu. Uczniowie bardzo chętnie przystąpili do biegu, w którym nie liczyło się zwycięztwo lecz udział.

Otwarte mistrzostwa Rybnika szkół podstawowych w lekkiej atletyce - 29.09.2021 r.

Taka ekipa z SP nr 11 to rozumiem! Były miejsca na podium i "życióweczki". Wszyscy spisali się na medal.

Kinga Kowalska 2 miejsce w biegu na 100 m i 2 miejsce w skoku w dal,

Hubert Myszor 1 miejsce w skoku w dal i 2 miejsce w biegu na 600 m .

Konrad Nocoń 1 miejsce w biegu na 300 m i 2 miejsce w skoku w dal,

Jakub Helwing 1 miejsce w biegu na 600 m ,

Martina Ashukem 3 miejsce w biegu na 100 m ,

Filip Forajter 2 miejsce w biegu na 300 m ,

Dominik Woźniak 3 miejsce w biegu na 300 m.

Serdeczne gratulacje!

p. Gabriela Fojcik

Nasza szkoła realizuje zajęcia w ramach programu SKS Śląskiego Szkolnego Związku Sportowego. Uczniowie mogą doskonalić swoje umiejętności i zainteresowania sportowe.

W ramach urozmaicenia lekcji wychowania fizycznego wychodzimy do Parku Tematycznego, do lasu oraz korzystamy z siłowni na świeżym powietrzu.