Jedenastka dla WOŚP

2020-01-20

Po raz drugi w naszej szkole odbyły się pokazy taneczne, akrobatyczne, wokalne, pokazy sztuk walk i innych artystycznych talentów. Na scenie pojawiło się ponad trzydziestu młodych artystów od klasy czwartej do ósmej, którzy
w ten sposób chcieli wesprzeć zbiórkę WOŚP. Inicjatywa organizacji  pokazu wyszła od samych uczniów.
We wrześniu uczennica klasy 6b Zosia Kozioł zapytała, czy w tym roku też będziemy organizowali „orkiestrę”?

Na chętnych do występu nie trzeba było długo czekać. Lista była długa. Nad stroną organizacyjną i sprawnym przebiegiem imprezy czuwała niezawodna klasa 7b, piękne plakaty informujące o występach przygotowali  uczniowie klasy 6a, a dekorację stworzyły uczennice  klasy 6g pod okiem pani Zwierzyńskiej.

Po występach odbyła się zbiórka, a później pełne emocji liczenie pieniędzy. Czy uda nam się pobić rekord z 2018 roku?

I udało się!!! Zebraliśmy 566zł i 22 grosze. Ale była radość!

Z takim zespołem dzieci i młodzieży można z przyjemnością grać do końca świata i jeden dzień dłużej! :-)
                                                                                                                Ewa Szewczyk

polonistka, opiekun redakcji gazetki szkolnej

Autorem zamieszczonych zdjęć jest Jakub Mika z klasy 7b.