Book time - spotkanie z angielskimi książeczkami

2023-06-22
W tym roku szkolnym uczniowie klas 1-3 w ramach innowacji pedagogicznej "Book time - spotkanie z angielskimi książeczkami" mieli okazję poznać ciekawe książki dla dzieci w języku angielskim.
Podczas cyklu zajęć uczniowie poznali w sumie 11 książek. Były to książki atrakcyjne wizualnie, pełne ciekawych ilustracji i ruchomych elementów, zabawne i z zaskakującym zakończeniem. Po ostatnich zajęciach uczniowie głosowali na ulubioną książkę. Na podium znalazły się następujące książki, wszystkie autorstwa Nicka Sharratt:
1. "Once Upon a Time"
2. "Shark in the Dark"
3. "Pirate Pete"
Dzieciom bardzo podobały się zajęcia, z zainteresowaniem słuchały czytanych przez panią Magdę książek i chętnie brały udział w dodatkowych aktywnościach - przygotowały papierowe lunety oraz ilustracje do ulubionych książek.