Dobrych życzeń nigdy za wiele…

2022-12-11
Różne są tradycje czy zwyczaje, a te związane  obchodami czasu Bożego Narodzenia jest naprawdę bez liku.
Jedna tradycja łączy wszystkie, a mianowicie składanie sobie  nawzajem dobrych życzeń. Piękną i barwną formą jest wzajemne wysyłanie kartek świątecznych, tych kupionych czy ręcznie wykonanych.

Nasze dzieciaki „ Jedenastki” od wielu, wielu lat utrzymują tę tradycję wykonując własnoręcznie karki do zaprzyjaźnionej grupy dzieci z organizacji „ Woodcraft Folk” z Wielkiej Brytanii pod przewodnictwiem Mr Boba Sandall'a i Mr Jima Hough’a.

W tym roku uczniowie klasy 3c pod opieką i artystycznym wsparciem Pani Katarzyny Michalik- Kiszka przygotowali cudowne prace. Dowodem tego niech będą zdjęcia, które zamieszczam. Mam przyjemność koordynować tym wieloletnim projektem, który każdemu przynosi radość.

Maria Wróblewska