Ubezpieczenie 2017/2018

Szanowni Rodzice

Informujemy, że w dniu 23 maja, Rada Rodziców dokonała analizy ofert ubezpieczenia dla uczniów i ponownie rekomenduje Państwu indywidualne ubezpieczenie Towarzystwa Ubezpieczeniowego AXA na rok szkolny 2017/2018.

Opiekunem ubezpieczenia nadal będzie Pan Damian Grzegorzyca (KOD OPIEKUNA 20093)

NR KONTAKTOWY: 533761234, EMAIL: dgrzegorzyca@bezpieczny.pl

Wszelkie pytania dotyczące ubezpieczenia należy kierować bezpośrednio do niego.

Jednocześnie zwracamy uwagę, że w tym roku nie będzie zawierana żadna umowa ubezpieczenia grupowego, a szkoła nie będzie pośredniczyć w zbieraniu składek, ani administrowaniu listą ubezpieczonych.

Grupowe ubezpieczenie, którym objęta była część naszych uczniów, wygasa z dniem 31.08.2017
Tak samo, do 31.08.2017 są objęte ochroną dzieci, których rodzice w zeszłym roku dokonali zakupu ubezpieczenia Generali oferowanego przez Brokera Aspergo w innych placówkach oświatowych. W tym roku miasto nie proponuje już żadnego rozwiązania, pozostawiając decyzje o wyborze ubezpieczyciela Radom Rodziców.

W związku z powyższym uczniowie, którzy w roku szkolnym 2016/2017 byli ubezpieczeni grupowo lub korzystali z ubezpieczenia Generali od Brokera Aspergo, zachęcamy do samodzielnego wyboru ubezpieczenia AXA na stronie www.bezpieczny.pl/20093

Aby uniknąć przerwy w ubezpieczeniu, należy dokonać zakupu najpóźniej do dnia 31 sierpnia 2017

Natomiast osoby, które ubezpieczały swoje dzieci w AXA indywidualnie, zachęcamy do przedłużenia ubezpieczenia na kolejny rok, przed zakończeniem ochrony aktualnego ubezpieczenia indywidualnego AXA.

OBOWIĄZKOWO NALEŻY ZASTOSOWAĆ KOD RABATOWY OPIEKUNA: 20093
KTÓRY DAJE 10% ZNIŻKI NA SKŁADKĘ ROCZNĄ

Instrukcja ubezpieczenia w 5 krokach

1. Przygotuj dane dziecka (lub dzieci), które chcesz ubezpieczyć, wraz z numerem PESEL i wejdź na stronę www.bezpieczny.pl/20093 . Stronę można otworzyć na komputerze lub dowolnym urządzeniu mobilnym (tablet, smartfon)
2. W menu u góry strony wybierz zakładkę DZIECKO, a następnie kliknij w odpowiedni zakres ochrony NNW SZKOLNE lub PRZEDSZKOLNE , aby przejść do szczegółów wybranego ubezpieczenia.
3. Zapoznaj się z warunkami ubezpieczenia, wybierz odpowiedni wariant główny i jeśli zechcesz także opcję dodatkową, poniżej tabeli głównej. Następnie kliknij KUP ONLINE. Jeżeli po raz pierwszy dokonujesz zakupu na stronie bezpieczny.pl, na następnej podstronie wybierz: JESTEM NOWYM KLIENTEM
4. Uzupełnij formularz wpisując dane Ubezpieczającego (Rodzica lub Opiekuna) oraz dane ubezpieczonego dziecka. Pamiętaj, by w odpowiednim miejscu uzupełnić KOD RABATOWY OPIEKUNA 20093. Pamiętaj, że na jednej polisie możesz ubezpieczyć kilkoro dzieci, nawet jeśli uczęszczają do różnych placówek (w tym celu kliknij przycisk: DODAJ UBEZPIECZONEGO)
5. Po uzupełnieniu wszystkich danych przejdź DALEJ >> przez kolejne kroki. W ostatnim kroku PODSUMOWANIE sprawdź poprawność danych i przejdź do PŁATNOŚCI DOTPAY lub wybierz opcję PŁACĘ PÓŹNIEJ, aby opłacić polisę w dowolnie wybrany przez siebie sposób (przelew, poczta). Po wybraniu sposobu płatności, potwierdzenie zawarcia ubezpieczenia wraz z pozostałymi dokumentami zostanie przesłane na Twój adres email.

TO WSZYSTKO! PRAWDA, ŻE PROSTE? GRATULUJEMY ZAKUPU UBEZPIECZENIA!

Pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się z OPIEKUNEM UBEZPIECZENIA, Damianem Grzegorzyca, kom.533761234, dgrzegorzyca@bezpieczny.pl

Warunki ubezpieczenia.pdf

Tabela uszczerbków.pdf