Sport w szkole

Prowadzący Rodzaj zajęc Termin

Koszykówka chłopców

Chłopcy uczęszczający na zajęcia biorą udział w wielu turniejach i zawodach np.: Miejskich Rozgrywkach Międzyszkolnych dla klas VI. Młodsi gracze z klas IV i III uczestniczą także w rozgrywkach "Dziecięcej Ligi NBA". Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne. Utalentowani chłopcy kierowani są na dodatkowe zajęcia w klubie MKKS "Rybnik". Zajęcia prowadzone są przez p. Sebastiana Kłosoka.

Koszykówka dziewcząt

Dziewczęta podobnie jak chłopcy biorą udział w turniejach międzyszkolnych. Również odbywają treningi trzy razy w tygodniu, a utalentowane dziewczyny kierowane są na treningi w klubie RMKS.

Siatkówka chłopców i dziewcząt

Chłopcy jak i dziewczęta mogą uczestniczyc w zajęciach siatkówki prowadzone w naszej szkole w środy 16.15 do 17.45. oraz w piątki 14.35 do 16.05.Ponadto chłopcy i dziewczęta biorą udział w turniejach międzyszkolnych, rywalizując ze swoimi kolegami z innych szkół.
Zajęcia prowadzone są przez p. Agatę Barteczko.

Turniej Piłki Halowej o Puchar Dyrektora SP 21 - 2010

Turniej międzyszkolny - "Gry i zabawy ruchowe" - 2010