Apel o pomoc !

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc dla naszej córeczki Martynki, która walczy ze śmiertelną chorobą. Jedyną szansą uratowania naszego Aniołka jest bardzo kosztowne leczenie, które wykonywane jest w Niemczech. Prosimy o przeczytanie naszej historii na stronie: https://www.kawalek-nieba.pl/martynka-kaczmarek/ oraz wsparcie finansowe by nasz Maly Wielki CUD wyzdrowiał. Każdy grosz się liczy i wierzymy, że razem z Waszą pomocą możemy tego dokonać.

Z góry bardzo dziękujemy za pomoc i wszelkie wpłaty finansowe.
Z wyrazami szacunku,
Emilia i Michał Kaczmarek
Rodzice Martynki

Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę uczniowie na terenie szkoły posadzili lipę oraz postawili pamiątkową tabliczkę.

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

W poczuciu troski o zdrowie dzieci i młodzieży zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o docenienie wagi problemu, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom przed skutkami chorób zakaźnych.
W związku z powyższym, kierujemy do Rodziców i Opiekunów list.

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie!

Czas naszej zbiórki dla "Fundacji na rzecz rybnickiej pediatrii mAli wspaniali" dobiegł końca. Z ogromną przyjemnością chcę Wszystkich poinformować, że uzbieraliśmy kwotę 1.190,97 PLN.
Wszystkim zaangażowanym, ofiarodawcom i służącym swoją pomocą z całego serca dziękuję!
Zofia Matuszczyk - koordynator zbiórki

I Ty możesz pomóc!

W miesiącu październiku świetlica szkolna przeprowadza zbiórkę darów dla zwierząt ze schroniska w Rybniku. Mogą to być koce, zabawki, karma ( makarony, kasza, puszki, sucha karma).
Przyniesione rzeczy prosimy pozostawić w świetlicy szkolnej do 31 października.
W świetlicy w budynku filii prowadzimy również zbiórkę zużytych baterii i plastikowych nakrętek, która trwa przez cały rok szkolny 2018/2019.
Serdecznie zapraszamy do włączenia się w nasze akcje charytatywne i wspierające ochronę środowiska.

DZIESIĘC KROKÓW UCZNIA JEDENASTKI

1. Do szkoły przychodzę punktualnie.
2. Mówię "dzień dobry" na powitanie.
3. Po dzwonku - ustawiam sie parami, spokojnie oczekuję na nauczyciela.
4. Dyżurny klasowy pamięta o swoich obowiązkach (czysta tablica, kreda, wywietrzona sala, estetyka sali ).
5. Na lekcji pilnie pracuję.
6. Na przerwie odpoczywam, pamiętam o bezpieczeństwie swoim i innych dzieci.
7. Mówię "do widzenia" na pożegnanie.
8. Spokojnie opuszczam szkołę.
9. Idąc do domu wybieram najbezpieczniejszą drogę.
10. W każdym miejscu i o kazdej porze staram się byc kulturalny.