Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Portret Pani Jesieni"

2019-11-25

II EDYCJA

ŚWIETLICOWGO SZKOLNEGO I MIEDZYSZKOLNGO

KONKURSU PLASTYCZNEGO

„PORTRET PANI JESIENI”.

W październiku wychowawcy świetlicy zorganizowali II Edycję Świetlicowego Szkolnego i Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Portret Pani Jesieni. Zaproszono do udziału w konkursie świetlice z okręgu rybnickiego. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem i  pozwolił uczniom rozwijać ich pasje jak również dał możliwość podzielenia się  swoim talentem wśród uczniów innych szkół. Przysłano liczne prace, które wykonane zostały w różnorodnych technikach plastycznych. Zgodnie z regulaminem konkursu każda szkoła zorganizowała swój wewnętrzny konkurs, wyłaniając laureatów w trzech kategoriach wiekowych. Wśród naszych laureatów znaleźli się :

Kategoria wiekowa I-II

I KLAUDIA KREMIEC IC

II ALINA KAPOL IIA

III ZOSIA KRÓL IIB

wyr. TERESA JABŁONKA IC

KAROLINA KURCBART II B

Kategoria wiekowa III-IV

I AGATA KASZUBA 4A

II KAROLINA WERTEPNY IIIA

III OLIWIA PYKA IIIB

wyr. OLA AMBROZIAK  IIIC

HANIA GRUDKA IIIA

Kategoria wiekowa V-VIII

I NATALIA KULCZYŃSKA VIA

II MILENA MERGNER VIF

III MAJA CHERNI VIA

Zgodnie z regulaminem konkursu trzy pierwsze prace z każdej kategorii wiekowej zakwalifikowały się do Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Portret Pani Jesieni”. Po wytrwałych obradach i kompromisach wybrano najciekawsze prace.  Wychowawcy świetlicy patrzyli szczególnie na technikę wykonania, samodzielność oraz włożoną pracę. Wśród laureatów Międzyszkolnego konkursu znaleźli się:

Kategoria wiekowa I-II

I MAGDALENA BULANRDA IIA

II KLAUDIA KREMIEC IC

III TOBIASZ SOKOLL IB

wyr. MARTYNA PYTLIK IIB

Kategoria wiekowa III-IV

I AGATA KASZUBA IVA

II JAGODA OWCZAREK IIIB

III KAROLINA ZARZECKA IIIA

wyr. ADAM ZWOLIŃSKI IIIA

Kategoria wiekowa V-VIII

I KAMIL ROŻEK VA

II AMELIA GAJDA VC

III MARZENA NOCOŃ VA

wyr. NATALIA KULCZYŃSKA VI A

Zwycięskie prace zostały wywieszone na wystawie na szkolnym korytarzu w budynku nr 2.

Natomiast 22 listopada odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród. Wychowawcy świetlicy przywitali przybyłych gości dziękując za ich przybycie. Po rozdaniu dyplomów i nagród wychowawcy zaprosili gości do poczęstunku.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy do udziały w kolejnej edycji. Gratulujemy laureatom. Dziękujemy również Radzie Rodziców, która zasponsorowała nam wyjątkowe nagrody.

Z poważaniem wychowawcy świetlicy.